O Austrálii

Splň si svoj austrálsky sen!

Austrália láka každý rok státisíce cestovateľov zo všetkých kútov sveta. Niektorí sem prichádzajú za nekonečnými slnečnými dňami strávenými na pláži s tropickým večerným barbecue, iných zase láka dobrodružná cesta po nekonečných krásach Austrálie spojená s pozorovaním klokanov - každý, kto k protinožcom vyrazí, zažije neskutočné dobrodružstvo!

  • Plánuješ si kúpiť letenku do Austrálie? Prečítaj si zaujímavé fakty o leteckých spoločnostiach, ktoré najčastejšie zabezpečujú lety do Austrálie, aké služby ponúkajú a v on-line rezervačnom systéme si môžeš svoju letenku hneď aj "booknuť" za výhodné ceny. Viac informácií nájdeš v sekcii Letenky do Austrálie.
  • Austrália je síce najmenší kontinent na svete,  je však veľký ako celá Európa. Precestovať ho naraz je takmer nemožné, preto sme pre Teba pripravili zoznam tých najatraktívnejších miest, ktoré musíš navštíviť. Pre viac informácií klikni na Cestovanie po Austrálii.
  • Skvelé počasie, nádherné pláže, vysoká životná úroveň, prázdninová atmosféra, vysoké zárobky… to sú iba niekteré  z dôvodov,  prečo je Austrália TOP študentská destinácia. Pre viac informácií klikni na  Prečo do Austrálie
  • Chystáš sa už na odchod, ale nevieš, čo si so sebou zbaliť? Všetko, čo potrebuješ vedieť pred cestou do Austrálie, nájdeš v sekcii Praktické rady.
  • Určite nebudeš ľutovať, ak sa na cestu do Austrálie pripoistíš. Základné povinné poistenie totiž hradí len tú najnevyhnutnejšiu zdravotnú strarostlivosť a v prípade vážnejšieho zranenia v Austrálii Ťa môžu prekvapiť vysoké čiastky za lekárske ošetrenie, ktoré budeš musieť uhradiť. Pre viac inormácií klikni na cestovné poistenie do Austrálie.
  • Asi vieš, že zdravotné poistenie, tzv. Overseas Student Health Cover (OSHC), je povinné pre každého medzinárodného študenta v Austrálii a musí byť uhradené ešte pred odletom do Austrálie. Detailné informácie nájdeš v sekcii austrálske zdravotné poistenie.
  • Dali sme teda pre Teba dohromady zoznam najčastejších otázok, ktoré sa nás zvyknete pýtať na stretnutiach alebo prostredníctvom e-mailov. Odpoveď na svoju otázku nájdeš v sekcii FAQ.
  • Aký nákladný bude Tvoj život v Austrálii? V sekcii Životné náklady nájdeš, ako približne môžu vyzerať Tvoje výdavky v Austrálii.
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím