S čím Ti pomôžeme

S čím Ti pomôžu naši špecialisti na Austráliu?

Information Planet poskytuje svojim klientom kompletný servis. Čo to znamená? Vybavíme Ti študijný pobyt v Austrálii, sprostredkujeme samotné štúdium na jazykovej, strednej škole alebo univerzite v Austrálii, zariadime Ti vízum do Austrálie, máme výhodné ceny a on-line rezervačný systém na letenky do Austrálie a celého sveta a pripravíme Ťa na odlet za novými zážitkami u protinožcov.

To však nie je všetko a naša práca Tvojím odletom nekončí. Hneď po Tvojom prílete do Austrálie môžeš navštíviť naše kancelárie so slovensky alebo česky hovoriacimi zamestnancami, ktorí Ti zariadia všetky potrebné formality ako napríklad daňové číslo, vystavia Ti študentskú IP kartu, na ktorú môžeš čerpať rôzne zľavy u našich zmluvných partnerov a poradia Ti so základnými vecami, ako je zriadenie telefónneho čísla alebo otvorenie bankového účtu. 

Sme tu pre Teba. Obráť sa na našich špecialistov s akoukoľvek otázkou.

 

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím