Novinky

21.7.2020 Pozitívne správy pre medzinárodných študentov ohľadom situácie s COVID 19. 

Super pozitívne správy od klokanov. Austrálska vláda vydala veľmi pozitívny signál k medzinárodným študentom, čakajúcim trošku v neistote na vývoj situácie! Tie najdôležitejšie fakty sú:
?Austrália obnovuje vybavovanie študentských víz na všetkých zastupiteľských úradoch vo svete. Je teda lepšie čakať na otvorenie hraníc už s vízami vo vrecku, tak stačí sa nám ozvať a my ti to všetko vybavíme. Austrália je náš druhý domov a máme tam podporu 7 vlasných IP kancelárií. Práve v tejto dobe sa ti môže pomoc priamo v AU veľmi hodiť.
?Ak už budeš mať udelené víza tvoj začiatok kurzu sa bude musieť posunúť kvôli situácii s COVID 19, budeš môcť požiadať o predĺženie víz na konci svojho pobytu úplne bezplatne, aby si doštudoval zvyšnú časť svojho kurzu
?Ak svoj vysokoškolský kurz začneš najprv online z pohodlia domova, bude sa ti táto doba rátať do splnenia podmienky pre zisk Post-Study Work visa, kde je podmienkou odštudovať aspoň 2 akademické roky.
 
Tak pomaličky môžeme popustiť uzdu našej fantázii a začať snívať o tom, že už čoskoro budú naši klienti testovať svoje začiatočnícke surferské schopnosti na úžasných austrálskych plážach!
Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že Austrália je láska na celý život...

 

 

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím