Víza pre prácu v Austrálii

Pracovné víza do Austrálie

Najobľúbenejšími vízami sú študentské víza, ktoré pri štúdiu v Austrálii umožňujú prácu na čiastočný úväzok, teda 20 hodín za týždeň.

Ďalšou možnosťou, ako legálne pracovať v Austrálii, je možnosť sponsorshipu. Je možné, že si Ťa vyberie austrálsky zamestnávateľ a ponúkne Ti pracovnú pozíciu v určitom obore.

Študoval/a si v Austrálii vysokú školu a chceš ešte chvíľu v krajine zostať? Môžeš požiadať o absolventské víza, ktoré Ti umožnia ostať v Austrálii na určitú dobu!

práce v Austrálii

Sponsorship

Sponsorship je jedným z najčastejších pracovných víz, ktoré používajú austrálski zamestnávatelia na dlhodobejšie zamestnanie zahraničných pracovníkov v určitom obore v Austrálii.

Chceš vedieť viac o sponshorshipe?
Aké sú podmienky na získanie sponsorshipu?

Absolventské víza

Pokiaľ v Austrálii vyštuduješ vysokú školu, získavaš nárok na to, aby si zažiadal/a o absolventské víza. Tieto víza Ti umožňujú legálne sa zdržiavať a pracovať v Austrálii. Na ako dlho záleží od toho, aký kurz/program si študoval/a.

Chceš vedieť viac o absolventských vízach? 
Viac o štúdiu na vysokej škole v Austrálii

 

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím