Typy jazykových kurzov v Austrálii

Aký je pre mňa najlepší kurz angličtiny v Austrálii?

Veľká väčšina zahraničných študentov začína svoje štúdium práve na jazykových školách tzv. English Colleges. To je práve jeden z dôvodov, prečo je ich tak veľa a Ty si teda môžeš vybrať takú jazykovú školu a taký jazykový kurz, ktorý Ti bude najviac vyhovovať.

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že ide o súkromné vzdelávacie inštitúcie, prípadne jazykové centrá pôsobiace pri univerzitách či vyšších odborných školách.

Ak máš záujem študovať ďalej a svoje vedomosti rozvíjať napríklad na odbornej škole alebo univerzite, tak máme pre teba skvelú správu. Kurzy angličtiny sú spravidla vstupnou bránou pre následné štúdium na odborných školách a univerzitách!

Vybrať si môžeš zo širokej škály kurzov od všeobecného zamerania až po prípravné kurzy na konkrétne medzinárodne uznávané skúšky. Bližšie informácie o jednotlivých typoch jazykových kurzov nájdeš v podmenu na stránke.

 

 kostky

Akýkoľvek kurz angličtiny si vyberiete, je veľmi dôležité, aby výučbu na tejto škole v Austrálii schválila austrálska vláda a vy ste tak mohli zažiadať i o študentské vízum s pracovným povolením.  

  • Information Planet spolupracuje len so školami, ktoré majú takzvanú CRICOS registráciu  - vládnu akreditáciu, ktorá ich oprávňuje k vydávaniu ECOE = electronic letter of confirmation - elektronického potvrdenia o zaplatení kurzu a prijatiu do školy.
  • Tento dokument je dôležitý pre úspešnú žiadosť o študentské vízum do Austrálie. 
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím