Náš tím

Spoznaj náš tím

Predtým ako si s nami  dohodneš stretnutie, či už kvôli  štúdiu v zahraničí, práci či vízam, pokojne spoznaj náš tým pomocou týchto stručných profilov. Pokiaľ ešte nevieš, kto by mal byť Tvojím osobným špecialistom, pozri sa na čo je každý z nás odborník!

Tím IP Slovenská republika - Prešov

Martin Herdický

Majiteľ spoločnosti

Po štúdiu medzinárodného obchodu v Bratislave ma zlákala Austrália a na krásnych 7 rokov sa stala mojim druhým domovom. Veľmi som sa chcel o svoje zážitky a skúsenosti z tejto úžasnej krajiny podeliť aj s ostatnými a tak som v roku 2006 založil agentúru, ktorá sa následne v roku 2009 stala súčasťou siete INFORMATION PLANET. Moja týždňová návšteva dánskych vysokých škôl v roku 2011 znamenala obrovský prielom a od tohto momentu sme sa stali veľkými fanúšikmi praktického vysokoškolského vzdelania v Európe a pomohli sme už stovkám študentov dostať sa na tie najlepšie školy v Dánsku, Veľkej Británii, Holandsku, či Švédsku. Momentálne je už naše portfólio rozšírené aj o stredoškolské štúdium, či jazykové kurzy po celom svete. Môžete sa na mňa obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom štúdia v zahraničí, ak budem vedieť poradiť, rád tak urobím.

Kontakt

+421 902 38 31 38
mherdicky@informationplanet.sk

Peter Jerge

Sales Manager - Prešov

Vyštudoval som Obchod a Marketing na Ekonomickej univerzite v Bratislave a pobytom v zahraničí sa s malou pauzou venujem už viac ako 15 rokov. Aj mojou srdcovkou je Austrália, kde som študoval  ale za tie roky som získal množstvo skúseností aj pri stredoškolských, vysokoškolských a jazykových pobytoch v rôznych krajinách. S IP som spojený už takmer 10 rokov a teším sa, že vieme zabezpečovať nielen servis na Slovensku, ale častokrát pomáhame našim študentom aj priamo na mieste prostredníctvom našich pobočiek. Je super byť súčasťou IP family.

Kontakt

+421 948 001 778

peter.jerge@informationplanet.sk

Tím IP Slovenská republika - Bratislava

Veronika Stachová

Sales Manager - Bratislava

Rada sa s vami podelím o úžasné zážitky a skúsenosti z môjho nezabudnuteľného pobytu v Austrálii a samozrejme poradím aj s ďalšími destináciami z našej širokej ponuky. 

Kontakt

+421 911 38 31 38
bratislava@informationplanet.sk

Tím IP Slovenská republika - Košice

Slávka Hrabovská

Sales Manager - Košice

Vyštudovala som Britské a americké štúdia na UPJŠ v Košiciach a mojou srdcovkou je Amerika. Absolvovala som 3x program Summer Work & Travel, a zároveň som po vysokej škole vyskúšala aj ročnú pracovnú stáž - Trainee program v Texase, kde som získala nenahraditeľné skúsenosti. Milujem cestovanie a spoznávanie nových ľudí, a preto sa o svoje skúsenosti zo zahraničia s Tebou veľmi rada podelím či už ide o jazykové, stredoškolské a vysokoškolské pobyty alebo študijno-pracovné programy po celom svete. Každá krajina je niečím výnimočná a iná, a preto Ti veľmi rada poradím pri výbere programu ušitého na mieru práve pre Teba. Neboj sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny! Určite to stojí za to! 

Kontakt

Tel.číslo: +421 948 22 60 97
E-mail: slavka.hrabovska@informationplanet.sk

Tím IP Austrália

Veronika Polášková

Specialistka v Sydney

Veronika Baďurová

Specialistka v Sydney

Olga Romanová

Specialistka v Sydney

Estera Nadstoga

Specialistka v Melbourne

Information Planet Brisbane

Specialista v Brisbane

Radka Vojčíková

Specialistka v Perthu

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím