Jednoduchšia emigrácia vďaka štúdiu v Adelaide!

Jednoduchšia emigrácia vďaka štúdiu v Adelaide!

Adelaide je hlavné mesto štátu Južná Austrália a zároveň piate najľudnatejšie mesto v Austrálii, s počtom obyvateľov 1,3 milióna. Známe je hlavne svojou rozmanitosťou, ale aj značnou koncentráciou miestnych obyvateľov, ktorá vedie k rýchlejšiemu zlepšeniu pri intenzívnom štúdiu angličtiny. Ďalšou obrovskou výhodou je celoročne príjemná klíma, vysoká bezpečnosť a neposlednom rade čistota mesta. 

Štúdium a život v meste Adelaide sa stáva v posledných rokoch čím ďalej tým viac populárne a to hlavne vďaka jednoduchšej možnosti emigrácie. Študovať tu môžete okrem angličtiny aj kurzy na kvalitných odborných školách a univerzitách s rôznym zameraním. Absolventi dvoj a viacročných univerzitných programov potom majú možnosť získať extra plusové body pre ich vízovú žiadosť s cieľom získať trvalý pobyt (Permanent residency). O tom, aké školy môžete študovať v Adelaide sa dozviete tu.

Naša klientka Alexandra, študujúca v Adelaide, sa s nami podelila o jej skúsenosti s pobytom v tomto krásnom meste. Dozvedieť sa môžete napríklad o kvalite života v Južnej Austrálii, zároveň kde a akým spôsobom sa jej podarilo získať prácu. Nemôže si vynachváliť nespočetné množstvo možností, ktoré Adelaide ponúka. Patria medzi ne napríklad návštevy útulnych kaviarní a reštaurácií, rozľahlých parkov, nádherných pláží, ale tiež dobre organizovaný dopravný systém.  Krátké video k zhliadnutiu tu.

Vďaka Information Planet si Alexandra splnila jej celoživotný sen. Tak neváhaj a splň si ho tiež!  Kontaktovať nás môžeš na  www.australiainfo.sk

Je nutné taktiež podotknúť, že INFORMATION PLANET len nedávno otvorilo v Adelaide novú pobočku, kde vám náš skúsený tím pomôže so všetkým, čo budete po prílete do Austrálie a po celú dobu vášho štúdia potrebovať. 

 

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím