Odborná angličtina

Obchodná angličtina

  • Kurzy obchodnej angličtiny či Business English sú zamerané na výučbu terminológie používanej v obchodnom styku, na rozšírenie slovnej zásoby o ekonomické a finančné pojmy, na rozvoj písomného aj hovoreného prejavu. 
  • Kurzy sú určené najmä pre študentov, ktorí majú záujem pokračovať v štúdiu ekonómie na odbornej škole či univerzite v iných krajinách. 
  • Niektoré školy ponúkajú samostatné kurzy obchodnej angličtiny, ktoré Ti pomôžu pripraviť sa na Cambridge skúšku z obchodnej angličtiny - Cambridge Business English Certificate (BEC).

 

Business English

 

Učitel

Kurzy pre učiteľov

  • Kurzy pre učiteľov anglického jazyka, Teacher Training, sa zameriavajú predovšetkým na metodiku výučby anglického jazyka. Dôraz sa kladie na principy kvalitného a efektívneho učenia. Kurzy poskytujú účastníkom praktické skúsenosti, ktoré budú potrebovať. Prípravný kurz trvá 4 - 8 týždňov, vždy záleží na konkrétnej škole. 
  • Kurzy sú určené ako pre rodených hovoriacich, tak aj pre záujemcov, pre ktorých je angličtina druhým jazykom. Ako absolvent môžeš vyučovať angličtinu po celom svete. 
  • Kurzy je možné zakončiť medzinárodne uznávanými skúškami, ako napr. CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults) alebo Certificate IV in TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages).
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím