Naši migrační agenti v Austrálii

Získanie niektorých typov víz je relatívne zložité, a preto využívame služby a pomoc našich partnerských a profesionálnych imigračných firiem Bravo Migration a Seven Migration v Austrálii a firmy Immigration2oz z Anglicka.

Prečo využiť služby špecializovaných imigračných firiem?

  • Všetky tri firmy sa špecializujú na proces získavania trvalého pobytu v Austrálii a majú dlhoročné skúsenosti.
  • Na rozdiel od našej konkurencie to nie sú zároveň agentúry zamerané tiež na sprostredkovanie štúdia a práce v Austrálii.
  • Radi Ti sprostedkujeme prvotnú konzultáciu, ktorá profesionálne vyhodnotí Tvoje možnosti. 
  • V Európe našim klientom pomáha vysoko špecializovaná firma z Anglicka Immigration2oz.com.

Migrační agenti

Erica Carneiro

imigrační agentka Erica Carneiro

Majiteľka Bravo Migration je Erica Carneiro (MAR 0532487). Vzdelanie v oblasti imigračného práva získala v Sydney na University of Technology. Po niekoľkých rokoch práce pre rôzne spoločnosti (Erica pôsobila napr. ako manažérka migračného oddelenia v KPMG v Sydney) v roku 2008 založila vlastnú migračnú firmu. Erica pomohla získať trvalý pobyt v Austrálii tisíckam ľudí a rada pomôže aj Tebe. V Information Planet v Sydney organizuje pravidelné semináre o možnostiach získania rôznych typov víz, ktoré sú pre našich klientov zdarma.

Ana Julia Carusi

V Perthe sa môžeš spoľahnúť na Anu Juliu Carusi (MARN 1571555). Anna pracovala 8 rokov ako Education Planner v Information Planet a je tiež registrovaným migračným agentom spoločnosti Seven Migration. Poskytuje výhodné ceny pri podávaní žiadostí o trvalý pobyt v Austrálii, pracovné business vízum, spouse applications a iné náročnejšie vízovej žiadosti.

John Adams

Immigration2oz.com - Naša partnerská vysoko špecializovaná migračná agentúra rieši žiadosti našich klientov z Európy. Firmu založil v roku 2003 John Adams, ktorý predtým pracoval pre právnickú firmu v Melbourne. Je austrálskym občanom, sám si teda prešiel procesom získania trvalého pobytu v Austrálii. V súčasnej dobe má John okolo seba tím migračných agentov a právnikov, ktorí poskytujú našim klientom naozaj profesionálny servis, vyznačujúci sa predovšetkým osobným prístupom a rýchlym konaním.

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich použitím